Modelja shqiptare është krenare me rrënjët e saj.

Emina Çunmulaj ka publikuar disa imazhe duke gatuar ushqime tradicionale shqiptare, për çfarë ajo edhe më parë kishte treguar se është e fiksuar.

Modelja shqiptare ka treguar momentin e përgatitjes së vaktit të drekës për vajzën e saj, që është buke, djathë, domate, tranguj dhe ullinj.

Ajo tregon se si ishin sanduiçët kur ishte e vogël, thjesht bukë me djathë e domate. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here