Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, e cila jeton në SH.B.A  ka treguar një hap të ri që po hedh në jetën e saj.

Ajo ka vendosur të rikthehet në shkollë. Në një postim në Insta Story ajo ka publikuar një foto ku tregon se do të futet në një kurs  Grafik- Dizajni.

Mesa duket Emina ka vendosur të provilizohet dhe tështojë njohuritë edeh në një fushë tjetër.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here