Emina Çunmulaj Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj ka pozuar në të brendshme për të zbuluar më shumë barkun që po i fryhet çdo ditë e më shumë.

Emina ka filluar të mësohet me ndjeësinë e të qenurit nënë për të parën herë.“Mirëmëngjes vogëlushja ime. Mami të do shumë” – ka shkruar Emina në fotografinë e postuar.

Çunmulaj është në javën e 18-të dhe fëmija i parë do të jetë vajzë./Prive/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here