Emina Cunmulaj e ftuara e Trump-it mbrëmë në Shtëpinë e BardhëModelja shqiptare, Emina Cunmulaj ka kohë që nuk është parë në pasarelat e modës, pasi ajo tashmë i është përkushtuar vajzës së vogël të saj, Ella.

Cunmulaj, e cila tashmë prej vitesh jeton në SHBA, ka marrë pjesë në darkën speciale për komunitetin diplomatik të organizuar nga ekipi i Inaugurimit të Presidentit të zgjedhur Donald Trump.

E privilegjuara Emina, ka publikuar në rrjetin e saj social Facebook, disa foto ku shihet me ambasadorët e Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Emina Cunmulaj e ftuara e Trump-it mbrëmë në Shtëpinë e Bardhë

E veshur me një fustan të zi, modelja ka treguar më së miri format e saj të hijshme trupore.

Emina Cunmulaj e ftuara e Trump-it mbrëmë në Shtëpinë e Bardhë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here