Emina Cunmulaj darkon me David Beckham Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar në Instagram një foto duke darkuar me bashkëshortin e saj dhe me një të ftuar special.

Në darkën e tyre ka qenë pjesë edhe ish-futbollisti i njohur britanik David Beckham.

“Kur ata flasin për futboll dhe ti nuk ke çfarë thua,”-ka qenë dixhitura e fotos së Eminës./Gazeta Express/

Emina Cunmulaj darkon me David Beckham

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here