Emily Ratajkowski thjeshtë dhe bukurëDje (e shtunë) ishte dita finale e Breeders’ Cup World Championships (garë prestigjioze me kuaj) në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në tapetin e purpurtë ecën shumë yje, por vëmendjen më të madhe e mori modelja polake, Emily Ratajkowski.

25-vjeçarja edhe një herë u bë lajm në mediat botërore, por këtë herë se ishte elegante dhe kjo e zhveshur.

Emily kishte veshur një fustan të bardhë dhe dukej thjeshtë mahnitëse. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here