Ajo është themeluese e një marke të modës.

Dhe Emily Ratajkowski vërtetoj edhe njëherë se është reklama më e mirë për linjën e saj.

Aktorja dhe sipërmarrja 28 vjeqare u shfaq sërish në Instagram duke pozuar me veshjet linjës së saj./BS

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here