Emily Ratajkowski përshëndet fansat me një foto provokuese Kurrë nuk ka qenë e frikësuar për të treguar format e saj trupore dhe Emily Ratajkowski i përshëndeti fansat e saj me një foto provokuese ditën e shtunë.

24-vjeçarja ndodhet aktualisht në Greqi, por fotoja nuk është bërë në këtë vend, por është një foto e pushimeve të mëparshme.

Emily ka treguar pjesën e pasme të saj, e veshur vetëm me një palë bikini shumë të vogla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here