Emily Ratajkowski ekspozon gjoksin Ajo është e njohur për figurën mahnitëse trupore, falë të cilës edhe e ka ndërtuar karrierën e saj.

Prandaj Emily Ratajkowski vazhdon që të fitojë para duke i shfrytëzuar asetet e saja trupore.24-vjeçarja së fundmi ka pozuar pa sutiene dhe vetëm me një këmishë të bardhë duke ekspozuar gjoksin.

Në fotografitë tjera, ajo shfaqet krejtësisht e zhveshur në pjesën e sipërme duke mbuluar gjoksin me duar.

Emily Ratajkowski ekspozon gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here