Aktorja Emily Blunt ka zbuluar se sekreti para pamjes së saj të lakmueshme është vallëzimi.

Bukuroshja britanike ka marrë kurse të vallëzimit për t’u bërë gati për filmin e saj të ri “The Adjustment Bureau”, dhe tash nuk dëshiron të heqë dorë pasi kjo ruan linjën e saj.

Kam bërë gjashtë javë stërvitje vallëzimi dhe stërvitje në palestër dhe shkoj sa më shumë që mundem kur kam xhirime.Duhet të shkoj edhe në palestër për të ruajtur armët e mia dhe për të mbajtur linjën”, ka thënë aktorja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here