Ema Uka me fotot seksi Ema Uka është aktore dhe modele, e njohur dhe e dëshmuar në të dyja fushat, shkruan “Kosovarja”.Bukuroshja u aktualizua jashtë mase falë rolit të Lyres në serialin komedi “Oh sa mirë”.

Se Ema Uka është femër “e fortë”, këtë e dëshmojnë edhe këto foto.

Hej, imagjinoni sikur Lyra të zhvishej në serial kaq sa në jetën e përditshme.

Ema Uka me fotot seksi

Ema Uka me fotot seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here