Përfaqësuesja e Kosovës në Top Model of the World dhe në Miss Earth, Elza Marku është bërë nuse përkohësisht gjatë një sfilate që këtë javë është mbajtur në Dubai.

Bukuroshja gjakovare, në një intervistë për Express Rozë, më parë kishte thënë se është singel dhe se ka dëshirë që të punojë më shumë në karrierën e saj.

Sfilata me tesha të nusërisë që u mbajt në Dubai ishte kreacion i disenjatorit të modës Deepak Ramrakhiani, kurse Elza u paraqit në kuadër të “Creations Fashion Week 2010”./express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here