Elvis Pupa i ka dhënë fund beqarisë, të enjten e 23 shtatorit në një dasmë tradicionale ku të ftuar kanë qenë shumë personazhe publike.

Aktori i njohur i humorit, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij 2-vjeçare me Belinën, shqiptaren që prej 13 vitesh ka ngritur jetesën e saj në Amerikë.

Kjo ka qenë dhe arsyeja pse Elvisi i ka munguar skenës gjatë kësaj periudhe, por siç kemi mësuar pritet që së shpejti ai t’i rikthehet angazhimeve të tij në ekran, ndonëse jo për shumë kohë.

Muajin e mjaltit ende se kanë vendosur se ku do ta kalojnë, ekziston mundësia që të jetë një udhëtim nëpër disa shtete të Amerikës, por ende asgjë nuk është konkrete. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here