Këngëtarja Elvana Gjata vijon të publikojë në rrjete sociale pjesë nga klipi i saj më i fundit.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar element nga koreografia dhe pjesë nga klipi.

Gjykuar nga postimet e mëparshme kjo këngë pritet të jetë në gjuhën shqipe. Kohët e fundit Gjata ka qenë mjaft e pranishme në Shqipëri dhe produksione muzikore koncerte por edhe dalje televizive./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here