Elvana Gjata ndodhet në Spanjë, me pushime.

Këngëtarja, pas një pauze, iu rikthye suksesshëm karrierës muzikore me produksionin e fundit, si dhe atë kinematografik, krah Ermal Mamaqit, me filmin komedi “dy gisht mjalt”

Para projekteve të tjera, ajo po kalon disa ditë pushimi në bregdetin spanjoll.

Një foto e bërë publike nga ana e saj, e shfaq atë të veshur për plazh, megjithatë, nuk ka mbetur pa kaluar përmes kritikave nga ana e fansave siç lexohen në galeri. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here