Këngëtarja Elvana Gjata gjatë vitit që lamë pas ka qenë shumë aktive për sa i përket muzikës,profesionit dhe njëherish pasionit të saj.

Krijuesja e hitit “Afër dhe Larg” në vitin 2011 lansoi edhe albumin e saj të parë me të njejtin emër “Afër dhe Larg”, kurse vera 2012 sipas këngëtares do jetë një verë mjaftë e nxehtë dhe më e mirë se ajo e 2011-ës.

Kështu paralajmron vet këngëtarja në faqen e saj zyrtare në rrjetin social “Facebook”,”Elvana Gjata Fan Club”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here