Këngëtarja Elvana Gjata, është ndarë përfundimisht nga Rogerti, djali i një biznesmeni me të cilin ishte në lidhje për një kohë të gjatë. Mardhënja e tyre filloi të kishte krizë që nga nëntori i vitit të kaluar dhe lajmi qe publikuar nga një e përditshme por qe mohuar nga vet këngëtarja.

Ajo kishte thënë se ishte vetëm një krize e përkohshme dhe se gjithçka kishte kaluar. Sipas, Gazetës Shqiptare, Elvana Gjata nuk është vetëm dhe nuk ka qenë asnjëherë sepse gjatë gjithë uljeve dhe ngrijeve të saja në karrierë ka pasur afër vetes mikun dhe bashkëpunëtorin e ngushtë, Flor Mumajesi.

Po e njejta gazetë thotë se aktualisht raportet mes tyre janë më të afërta se kurrë dhe mund të kenë nisur dhe një lidhje dashurie.

 

1 Koment

  1. Gert, per mendimin tim ke bere mire nqs e ke ndare ti :), ti ske nevoje per nje njeri pa klas qe sperdridhet per 5 leke perpara katunareve me qeleshe ne klubet e llumit neper europe, te uroj te gjesh fatin tend dhe nje vajze persembari ku te kalosh jeten tende sa me gezuar. Dikush qe te do te miren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here