Këngëtarja e hitit “Afër dhe larg”, Elvana Gjata, megjithëse, siç thuhet, pak e rregulluar, sidomos në fryrjen e buzëve, duket “in”.

Si një nga femrat më të paguara të shou-bizit, ajo së fundi ka qenë edhe pjesë e imazhit të një banke të njohur në Kosovë.

Dhe gjithandej edhe në vendet ku rrinë vip-at shqiptarë po komentohet kjo video dhe dukja e Elvanës. Këngëtarja po përgatitet për një video të re, ndërsa në programet më të ndjekura televizive dhe në koncertet me më shumë para është e ftuar. Prandaj, vjeshta ka nisur bukur dhe shumë në formë në çdo aspekt për të./ M. GJ/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here