Cilat janë të mirat e të qenit menaxher i Elvana Gjatës? Fakti që fiton pa u munduar aspak, gjysmën e parave të saj. Kështu ka ndodhur me një marrëveshje mes këngëtares Elvana Gjata dhe drejtuesve të një banke të njohur në Kosovë.

Drejtuesit e bankës kanë menduar që këtë vit të kenë si imazh të bankës fytyrën e bukur të këngëtares shqiptare, e cila për fat të mirë ka mbyllur një marrëveshje të suksesshme duke futur në xhep një shumë të majme parash.

Por për fat të keq shuma e paguar për imazhin e saj do të ndahet në tre pjesë; mes saj, menaxherit dhe producentit të këngëve Flori Mumajesi dhe Andi Dj, i cili së fundmi i është shtuar listës së shpenzimeve të këngëtares bukuroshe. /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here