Elvana Gjata vjen me foto të reja Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, videoklipi i së cilës u xhirua në qytetin e bukur të Prizrenit.

Gjata, në rrjetin social Instagram, ka hedhur disa fotografi të reja, shkruan Indeksonline.

Megjithëse është përfolur gjerë e gjatë, se Gjata është në lidhje me këngëtarin Flori Mumajesi, asnjëri e as tjetri, nuk kanë pranuar se ka një lidhje mes kësaj dysheje, por njëkohësisht ata të dy kanë pranuar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin, dhe se është muzika ajo që i bashkon.

Elvana Gjata vjen me foto të reja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here