Videoklipi dhe kënga më e re nga këngëtarja simpatike Elvana Gjata – Turn you on.

1 Koment

  1. edhe pak edhe po me ben te ndihem faortje qe e pi, edhe qe ju jap pare kot me kot ketyre horrave qe na thane nga paret por mqse skam edhe shume ndergjegje them se cigarja me sherben per te hequr stresin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here