Elvana Gjata tregon gjoksinNjë prej këngëtareve më të mëdha aktuale të muziks moderne shqiptare, Elvana Gjata, ka treguar se ka asete të jashtëzakonshme.Këngëtarja në fotosesionin e ri ka arritur që të mahnitë të gjithë, pasi që ky fotosesion ishte mjaft artistik.

Dhe në një prej këtyre fotove të publikuara, shihet Elvana dhe gjoksi i saj mjaft shpërthyes në një veshje të përditshme.

Edhe kjo foto është pjesë e sesionit të ri të këngëtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here