Elvana Gjata tani edhe me biznesPërveç muzikës, këngëtarja Elvana Gjata ka filluar të merret edhe me biznes.Lajmin e ka bërë të njohur vet ajo në rrjetin social Instagram, transmeton Telegrafi.

‘ALTAR’ do të quhet dyqani i Elvanës, emër ky i cili më parë u keqkuptua nga mediat rozë, të cilat shkruan se këngëtarja po martohej.

Ky biznes do të hapet së shpejti dhe gjithë adhuruesit e Elvanës do të kenë mundësi të blejnë fustane në dyqanin e saj. /Telegrafi/

0

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here