Këngëtarja seksi nga Shqipëria, Elvana Gjata këto ditë ka realizuar klipin e këngës më të re “Afër dhe Larg”.

Kënga “Afër dhe Larg” është xhiruar në San Torini të Greqisë. Videoja është realizuar nga”Pro Video” dhe Elvana si gjithmonë vjen me një dukje tejet seksi.

Kënga me një ritëm shumë veror me disa tinguj melankolik, pritet të jetë hit i kësaj stine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here