Elvana Gjata shfaqet seksi në fotografitë e rejaKëngëtarja Elvana Gjata ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt, transmeton “Zeri.info”.

Mirëpo, ajo para pak minutash në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ka publikuar dy fotografi të reja.

Si çdo herë edhe në këto fotografi, Elvana shfaqet mjaftë tërheqëse, joshëse dhe e bukur, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni fotografitë.

Elvana Gjata shfaqet seksi në fotografitë e reja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here