Elvana Gjata prezanton nënënAjo është mjaft e rezervuar në privatësinë e saj, sa që daljet e saj me familjarë thuajse nuk kanë ekzistuar.Këngëtarja Elvana Gjata rrëmbehet nga emocionet në ditën e ditëlindjes së nënës së saj dhe publikon një fotografi me të.

Duke postuar në Instagram një foto duke bërë gëzuar me nënën dhe duke shijuar puthjet e saj, Elvana shkruan, “E shtrenjta ime Gëzuar ditëlindjen!”

Pavarësisht angazhimeve të shumta, kur vjen puna për familjen ajo është aty dhe shijon çdo moment me ta./noa.al/

Elvana Gjata prezanton nënën

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here