Elvana Gjata po qëndron larg...Ajo ka anuluar të gjitha koncertet dhe është duke u marrë me veten aktualisht.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, momentalisht po qëndron larg Shqipërisë e pikëërisht në Gjermani, tek motra e saj Migena.

Elvana po kalon momente relaksi dhe këtë na e paraqet edhe me video në Snapchat.

Ndërkohë, shumë shpejt do të vijë projekti më i ri i saj, një bashkëpunim mes reperëve nga Kosova, 2PO2 dhe Capital T.

Elvana Gjata po qëndron larg...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here