Elvana GjataFotografia e fundit e këngëtares, Elvana Gjata, në Instagram mund të sjell dyshimin se ajo do të martohet së shpejti.

Elvana në përshkrimin e saj në fotografi ka shkruar “Më në fund në ALTAR”, transmeton Gazeta Tribuna.

Edhe pse dyshohet që Elvana dhe Flori janë së bashku ata gjithnjë e kanë mohuar këtë fakt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here