Elvana Gjata pa të brendshmeElvana Gjata së fundmi iu është përkushtuar seteve fotografikë profesionalë, duke i paraprirë kështu albumit të saj të parë ndërkombëtar në gjuhën angleze.

Megjithatë, në foton e fundit këngëtarja i ka lënë shumë hapësirë ekstravagancës. E veshur me një pardesy pranverore të hapur dhe me çizme tepër të gjata, duket sikur Elvanës i mumngojnë të brendshmet në këtë foto.

Të paktën këtë kanë hamendësuar komentuesit.

Elvana Gjata pa të brendshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here