Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur si në koncerte ashtu edhe në rrjete sociale.

Sot Elvana ka postuar një foto ku shihet e mbuluar me një peshqir të bardhë dhe ka lënë vend pak për imagjinatë. Për më shumë shikojeni ju foton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here