Pop ylli shqiptar, Elvana Gjata ka ndjekur trendin e artistëve botërorë duke lansuar një videomesazh për fansat, me të cili iu uron atyre festat e fundvitit.

Në videomesazh bukuroshja iu uron fansave festat e fundvitit, duke iu dëshiruar çdo të mirë dhe duke u bërë thirrje për mobilizim kombëtar, transmeton portali Zhurnal.

Elvana konsiderohet si një prej pop yjeve shqiptare, me hite si “Kush Jam Unë”, “Për Ty” dhe shumë e shumë të tjera të albumit të ri, që po çmendin diskotekat anembanë trojeve shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here