Elvana GjataJemi mësuar ta shohim bukuroshenë me një stile të vecant, duke u treguar shumë e kujdesshme në performancën e saj në skenë.

Elvana të mos ishtë kaq e kujdeseshme do ishte prehë e paparceve, ashtu siç ka ndodhur me këngëtaret e tjera.

Ja tek na vjen një foto provokuese e Elvana Gjatës. Në një prej koncerteve të saj jashtë Shqipërisë, këngëtarja ka qenë duke interpretuar këngën “Turn you on”, aq të pëlqyer nga e gjithë rinia aktualisht.

E veshur me një kanotiere dhe me pantallona të ngushta të zeza, Elvana ka bërë një performim të tillë në skenë, sikundër e shihni edhe në këtë foto. Disi më e zhdërvjelltë, këngëtarja simpatike ka falur më tepër adhurim nga ata që e ndiqnin nga afër, por edhe më shumë provokim në të njëjtën kohë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here