Elvana Gjata më hot se kurrëElvana Gjata vazhdon të jetë një divë e vërtetë e skenës sonë muzikore, shkëlqen si çdoherë me sharmin dhe bukurinë e saj.

Shkëlqimi i saj edhe më shumë bie në sy me ndryshimet që ajo i bën më look-un e saj mahnitës.

Vetëm para pak çastesh ajo erdhi me postimin më të ri në Instagram, ku shihet me look krejt të ri madje dhe vështirë për t’u njohur.

Mahnitëse, ekzotike dhe më hot se kurrë, ashtu siç di të vijë e madhja dhe e papërsëritshmja Elvana Gjata, ikona e së bukurës dhe e skenës muzikore.

Elvana Gjata më hot se kurrë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here