Elvana Gjata e ka realizuar një fotosesion përrallor në Romë të Italisë.

Këngëtarja Elvana Gjata në Instagram i ka publikuar disa foto të reja të realizuara në mënyrë shumë profesionale.

Derisa ndodhej në Itali ajo ka vendosur që fotot t’i realizoj në Romë. Këngëtarja e shumë hiteve duket tejet joshëse e veshur me një minifund të ngushtë i cili i zbulonte linjat trupore.

Së fundmi, këngëtarja Elvana Gjata dhe komediani Ermal Mamaqi kanë marrë pjesë në festivalin më të rëndësishëm të kinematografisë në Evropë, atë të Kanës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here