Fundjava e shkuar ka qene nje moment i paharruar per te gjithe shqiptaret qe jetojne ne Londer.

Kengetarja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kane qene te ftuar speciale ne koncert organizuar nga komuniteti shqiptar qe jeton ne kryeqytetin britanik.

Edhe pse koncerti filloi me pak vonese, Elvana duket se e ka justifikuar ate. Kane mjaftuar pak minuta qe te nxehej situata, kengetarja arriti te ngrere peshe te pranishmit me kenget e saj hit, madje te pranishmit kane mbetur te surprizuar nga performanca e Elvanes, duke i bere te ndihen me shume se asnjehere shqiptare, sidomos kur kengetarja ka mbajtur mbi supe flamurin kombetar./Shqiptarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here