Elvana Gjata foto të reja nga “Lejla”Pak ditë më parë ajo publikoi në Instagramin e saj foto nga seti i ri fotografik, me përshkrimin “Lejla”.

Ashtu siç dhe Elvana Gjata na bëri të mendojmë, bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja bukuroshe ka publikuar edhe ditën e sotme disa foto të reja.

Në njërën prej tyre shkruan:”Lejla si fuqi, pasion,ambicie, fisnikëri”.

Elvana Gjata foto të reja nga “Lejla”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here