Disa foto nga Kengetarja simpatike Elvana Gjata te bera ne diskoteken Insomonia ne Zvicer.

Ne disa foto Elvana duket shume seksi e provokuese duke habitur dhe te pranishmit e shumte me levizjet ekstaragante qe bente.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here