Elvana Gjata e kall Gjakovën Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e dashur për publikun shqiptar.Në Kosovë e duan dhe presin mirë.

Këtyre ditëve ajo ka shumë koncerte në vende të ndryshme të Kosovës, ku po kalon mjaft mirë dhe po e ndez atmosferën, transmeton Kosova Sot.

Nga disa foto që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, shihet se Elvana ka dhënë një show në Gjakovë.

Ajo shihet e veshur me të bardha dhe duket mjaft bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here