Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi bashkë në AmerikëKëngëtarët Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi do të qëndrojnë për tre ditë bashkë në Chicago.

Atje ata do të mbajnë koncert për shqiptarët, transmeton Telegrafi.Në Chicago komuniteti shqiptar do të ketë mundësinë që të dëgjojë hitin “Kuq e Zi”.

Të shumëpërfolurit për një lidhje, Flori dhe Elvana, janë të shoqëruar edhe nga menaxheri dhe DJ i tyre, Andy Gramm.
Ky do të jetë një prej koncerteve të ralla të yjeve shqiptare në Amerikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here