Elvana Gjata, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata në këngën e re ka bashkëpunuar me reperin, Lyrical Son.

“Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars.

“Pa dashuri”, 2gisht_mjalte lyricalson”, ka shkruar Gjata në Instagram

Elvana Gjata, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata në këngën e re ka bashkëpunuar me reperin, Lyrical Son, shkruan lajmi.net.

“Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars.

“Pa dashuri”, 2gisht_mjalte lyricalson”, ka shkruar Gjata në Instagram.

Përndryshe, filmi do jetë më 28 mars në të gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here