Dy bukuroshet shqiptare janë bërë bashkë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Elvana Gjata dhe modelen Emina Çunmulaj, të cilat po shijojne bukuritë e ishullit Mykonos të Greqisë.

Të dyja duken tejet bukur, ndërsa për qejfin që po bëjnë ka shkruar edhe vetë Emina, në një postim në Instagram.

“Pak Champagne e pak Rose. E kallim Mykonos së bashku” ka shkruar modelja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here