Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar në Instagram një seri fotosh bardh e zi ku shfaqet sëbashku me trupën e baletit të Albi Nakos.

Në këto foto ajo dukej më në formë se kurrë, ndërkohë që ka treguar gjithashtu edhe dashurinë e saj për kërcimin. Në klipin e saj “Ku vajti” Elvanën e shohim mjaft të zhdërvjellët ndaj koreografisë dhe hapave të kërcimit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here