Elvana dikur ishte në krahët e GetitNjë ndër këngëtaret më të suksesshmë në Shqipëri Elvana Gjata, ngjiti hapat e parë në karrierën e saj me një bashkëpunim me reperin e famshëm Getoar Selimi.

Përflitet gjithashtu se dy këngëtarët kanë qenë në një lidhje dashurie megjithatë të dy kanë ngelur miq të mirë dhe secili po arrin suksese në rrugën që po ndjekin.

Elvana dikur ishte në krahët e Getit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here