Edhe më parë këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila ka pozuar së bashku me të bijën Evitën si dhe më një instrument muzikor.

Në fotot e mëparshme Elsa dhe vogëlushja e saj ndodhen pranë një pianoje ku këngëtarja luan në të, ndërsa bukuroshja sybojqielli Evita mbante partiturat.

Këtë radhë Elsa ka preferuar të fotografohet me instrumentin e kitares. Mirëpo vajza e vogël duket më shumë e tërhequr ndaj aparatin fotografik sesa nga instrumenti muzikor.

Megjithatë është ende herët për të menduar për të ardhmen e Evitës së vogël, e cila duket mjaft e ëmbël dhe e brishtë në krahët e së ëmës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here