Elizabeth Taylor dëshiron të groposet afër Jacksonit Lajmin e bejn të ditur disa media amerikane,se legjenda e ekranit, Elizabeth Taylor, dëshiron të varroset menjëherë afër legjendës së ndjerë Michael Jackson në varrezat qytetit te Los Angelesit.

Sipas mediave Elizabeth raportohet se është duke kërkuar vend në afërsi të Michael i cili vdiq më 25 qershor për shkak të përdorimit të pakontrolluar të barnave.

Aktorja 77-vjeçare ishte mikeshë me e afërt me Mbretin e Popit dhe dëshiron që të pushojë përgjithmonë në krah të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here