Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku do i japë jetë me zërin e sa karakterit të Catwoman-it në versionin e animuar të filmit më të ri Batman: Year One.

Projekti do të realizohet në vjeshte, ndërkohë që Dushku shprehet entuziaste pë një fakt të tillë.

Mendoj se është nder dhe privilegj të interpretosh mjaullimat e Catwoman-it, ndaj unë jam shumë krenare për këtë projekt”,- ësht shprehur Eliza.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here