Këngëtarja e cila ushtron edhe profesionin e arkitektes, Eliza Hoxha po mendon edhe për një këngë të re.

Sic shihet edhe në këtë foto, Eliza është duke realizuar klipin e ri, ku shihet në mes të Prishtinës dhe e veshur me të kuqe.

Nëse i referohemi gardërobës me të kuqe, natyrisht se do të ketë fjalë dashurie kjo këngë e re e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here