Eliza Hoxha ka stil të veçantaAjo është një ndër këngëtaret më të veçanta të estradës muzikore shqiptare.

Njihet për shumë hite e tilla si ‘Kthehu’, ‘Pendimi’ dhe shumë të tjera.

Por, Eliza Hoxhën është edhe një nga këngëtaret që shihet gjithmonë e veshur elegante dhe pëlqyer nga të gjitha moshat.

Këtë e ka dëshmuar edhe në fotografitë e saj të fundit të publikuar në Instagram, ku 42-vjeçarja shkëlqen në një sallon të bukurisë ”Salloni Sellma”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here