Eliza Dushku ka pranuar të martohet me një person, të cilin duket se aktorja deri më tani e ka fshehur mirë.

Kjo tregon edhe fakti se për herë të parë ka publikuar një fotografi krahas tij në llogaritë e rrjeteve sociale.

Aktorja ka bërë të ditur se së shpejti do të kurorëzohet dhe se ceremonia do të ndodhë në qytetin e Bostonit, transmeton Telegrafi.

“Po. Përfundimisht i dashuri im”, ka shkruar ndër të tjerash Eliza në Instagram.

Pas kësaj foto kanë nisur urimet për aktoren e njohur ndërsa nuk dihet se sa ku të vërteta.

Ndryshe, aktorja 36-vjeçare ka qenë në lidhje me Rick Fox (2009 – 2014), Brent Bolthouse (2008 – 2009), Seth MacFarlane (2008), Brad Penny (2007) and Matt Dillon (2006). /Telegrafi/

#Ayo..! "YES!!" Absolutely, my love. ????✨??? #BostonBorn #BostonBred #BostonSoonToBeWed ??

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here