Një lajm i mirë vjen për aktoren shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku. Ajo do të bëhet nënë!

Aktorja 38-vjeçare tregoi barkun kur ajo dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian ishin në premierën e filmit “Mapplethorpe” të enjten, në Nju Jork.

Ky do të jetë fëmija i parë për Eliza Dushkun.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/eliza-dushku-jep-lajmin-e-mire-627216/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here